Modrá podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm

Ve stejném designovém provedení jako Bali pohovka přichází Bali podnožka, která ji skvěle doplňuje, a to ať už elegantní... více informací »
87Modrá podnožka Cosmopolitan Design Bali
Ve stejném designovém provedení jako Bali pohovka přichází Bali podnožka, která ji skvěle doplňuje, a to ať už elegantní...

Ve stejném designovém provedení jako Bali pohovka přichází Bali podnožka, která ji skvěle doplňuje, a to ať už elegantní strukturovanou tkaninou, tak i stejným barevným provedením.

Tkanina je tvořena 100% polyesterovými vlákny, díky kterým je její povrch jemný na dotek a zároveň i odolný. Na detail látky se můžete podívat ve videu níže.

Velmi oblíbený kus Modrá podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm jde koupit právě tady na webu ve známé kategorii taburety a pufy. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné sekce v bezva akci. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce Cosmopolitan design. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Cosmopolitan design vám poskytuje velmi kvalitní zboží.

Tento oblíbený produkt Modrá podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm od přední společnosti Cosmopolitan design lze sehnat zrovna dneska ve slevě. Akční cena od 11 490 Kč.