Černý kožený puf EMKO Naïve, ø 52 cm

Kožený puf z kolekce EMKO Naïve v kombinaci s pohovkou ze stejné kolekce dodá interiéru nadčasovou eleganci a extra pohodlné místo... více informací »
Černý kožený puf EMKO
Značka: Emko
15 990 Kč
Přejít do obchodu »
Kožený puf z kolekce EMKO Naïve v kombinaci s pohovkou ze stejné kolekce dodá interiéru nadčasovou eleganci a extra pohodlné místo...

Kožený puf z kolekce EMKO Naïve v kombinaci s pohovkou ze stejné kolekce dodá interiéru nadčasovou eleganci a extra pohodlné místo na sezení či podložení nohou.

Litevská značka EMKO přináší pohovky, které hned na první pohled ohromí svým organickým tvarem.

Nabídnou toho ale mnohem víc. Vysoké pohodlí spolu s velkou odolností proti oděru ještě dodávají celému produktu na kvalitě.

Tento akční produkt Černý kožený puf EMKO Naïve, ø 52 cm jde koupit pohodlně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii taburety a pufy. Získejte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci snadno online. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Emko. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Černý kožený puf EMKO Naïve, ø 52 cm od naší známé značky Emko máte možnost sehnat v naší online nabídce za parádní cenu. Nabídka již od 15 990 Kč.