Luminarc Talíř dezertní DIWALI 19 cm, 6 ks, modrá

Dezertní talíř DIWALI je vhodný k podávání pokrmů. Vyrobený z tvrzeného skla v modré provedení, které lze používat do... více informací »
Luminarc Talíř dezertní DIWALI 19 cm
Značka: Luminarc
359 Kč
Přejít do obchodu »
Dezertní talíř DIWALI je vhodný k podávání pokrmů. Vyrobený z tvrzeného skla v modré provedení, které lze používat do...

Dezertní talíř DIWALI je vhodný k podávání pokrmů. Vyrobený z tvrzeného skla v modré provedení, které lze používat do mikrovlné trouby i do myčky na nádobí. Talíř je vysoce odolný proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů a je 100% recyklovatelný. Super produkt máte možnost získat právě teď tu na našich stránkách v oblíbené kategorii talíře. Nyní získáte vyjímečné zboží z této rubriky za báječnou cenu! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Luminarc. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný kousek Luminarc Talíř dezertní DIWALI 19 cm, 6 ks, modrá od oblíbené značky Luminarc máte možnost najít aktuálně téměř zdarma. Aktuálně stojí u nás 359 Kč.