Luminarc Čtvercová dóza EASY BOX 1,22 l

Čtvercová skleněná dóza na potraviny Easy Box, renomované francouzské značky Luminarc, je skvělým parťákem pro obědy v... více informací »
Luminarc Čtvercová dóza EASY
Značka: Luminarc
229 Kč
Přejít do obchodu »
Čtvercová skleněná dóza na potraviny Easy Box, renomované francouzské značky Luminarc, je skvělým parťákem pro obědy v...

Čtvercová skleněná dóza na potraviny Easy Box, renomované francouzské značky Luminarc, je skvělým parťákem pro obědy v kanceláři i při pikniku v přírodě. Nadchne vás nejen moderním designem, ale také průkopnicky zpracovaným uzávěrem. Box na potraviny se totiž uzavírá pouze jedním klipem. Víko z tvrzeného plastu bez BPA opatřené silikonovým těsněním dokonale hermeticky uzavře nádobu a váš pokrm zůstane vždy na svém místě. Ventilační otvor pro odvod páry při ohřevu jídla je ukryt pod klipem, takže stačí dózu otevřít a vše je připraveno pro ohřívání v mikrovlnce. Dóza je vyrobena z kvalitního pevného a odolného skla, které vydrží až teplotu 250 stupňů Celsia, hodí se tedy i pro zapékání v troubě. Při výrobě bylo využito nové složení skla Silium75 pocházející z 85 % pouze z přírodních zdrojů bez obsahu olova a boru. Tento oblíbený výrobek Luminarc Čtvercová dóza EASY BOX 1,22 l máte možnost najít zrovna na stránkách ve známé kategorii skladování a balení potravin! Podívejte se na zlevněné produkty z této populární kategorie na pár kliknutí. Známá značka Luminarc dodává vynikající produkty.

Unikátní produkt Luminarc Čtvercová dóza EASY BOX 1,22 l od společnosti se zárukou kvality Luminarc lze zakoupit již dnes opravdu levně! Nyní za 229 Kč.