Tmavě červená podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm

Ve stejném designovém provedení jako Bali pohovka přichází Bali podnožka, která ji skvěle doplňuje, a to ať už elegantní... více informací »
Tmavě červená podnožka Cosmopolitan Design
Ve stejném designovém provedení jako Bali pohovka přichází Bali podnožka, která ji skvěle doplňuje, a to ať už elegantní...

Ve stejném designovém provedení jako Bali pohovka přichází Bali podnožka, která ji skvěle doplňuje, a to ať už elegantní strukturovanou tkaninou, tak i stejným barevným provedením.

Tkanina je tvořena 100% polyesterovými vlákny, díky kterým je její povrch jemný na dotek a zároveň i odolný. Na detail látky se můžete podívat ve videu níže.

Výjimečný a žádaný produkt Tmavě červená podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 máte možnost dostat mimo jiné na našich stránkách v populární sekci taburety a pufy. Nyní koupíte kvalitní kousky z naší sekce za super ceny.

Kvalitní a levný produkt Tmavě červená podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm od kvalitní značky Cosmopolitan design pohodlně pořídíte tady teď za skvělou cenu! Akční cena od 11 490 Kč.