Homie.cz

Orion Kastrol s poklicí STOCK, 10 l

Super výrobek Orion Kastrol s poklicí STOCK, 10 l od našeho známého výrobce Orion jednoduše můžete najít právě zde za skvělou cenu. Právě lze objednat jen za 1 299 Kč.
EAN: 8680465031805
Orion Kastrol s poklicí STOCK
Přejít do obchodu »
Značka: Orion
1 299

Základem pořádného vaření je kvalitní celonerezový kastrol s poklicí. Velký kastrol STOCK s poklicí z kvalitní nerezové oceli 18/10 s termoakumulačním dnem zajistí úsporné, ekonomické a efektivní vaření. Navíc lze kastroly velkých objemů využít, pokud se sejde velká rodina, je třeba vařit na táborech, školních akcích nebo zpracovat velké množství surovin naráz. Výhody celonerezového nádobí:

vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10
bez obav můžete používat i kovové kuchyňské náčiní
ergonomické rukojeti zajistí bezpečnou manipulaci
nádobí je kompatibilní se všemi druhy varných desek včetně indukce
lze v něm zapékat i v troubě
silné sendvičové dno šetří energii
naakumulovaná energie předává teplo rovnoměrně dále do nádoby, proto lze sporák vypnout s předstihem a nechat pokrm „dojít“
snadné čištění – vnější a vnitřní povrch nádob je vysoce leštěný
možno umývat v myčce Výška s poklicí: 20 cm Doporučujeme: při intenzivním ohřevu používejte chňapky a používejte velikost plotýnky úměrnou průměru nádoby Tip: tato velikost se hodí např. na vaření silného vývaru do zásoby, do mrazáku, při zabíjačce, pro nakládání masa před uzením, při přípravě domácích šťáv, džemů apod.