Šedý koberec Universal Alpaca Liso, 160 x 230 cm

Kolekce Alpaca Liso sází na minimalismus a jednobarevný design. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň... více informací »
Šedý koberec Universal Alpaca Liso
Značka: Universal
4 190 Kč
Přejít do obchodu »
Kolekce Alpaca Liso sází na minimalismus a jednobarevný design. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň...

Kolekce Alpaca Liso sází na minimalismus a jednobarevný design. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň vytváří okouzlující vzhled s měnícími se barevnými odstíny. Tento kousek vizuálně sjednotí místnost a svou jednoduchostí lehce zapadne do různých druhů interiéru.

Celý je vyroben z polyesteru, který je typických svým elegantním leskem a měkkostí příjemnou pro bosou nohu. Je také vhodný pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.


Tento unikátní výrobek máte možnost nakoupit právě zde tady na stránkách umístěný v sekci koberce! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci.

Kvalitní a oblíbený výrobek Šedý koberec Universal Alpaca Liso, 160 x 230 cm od výrobce Universal dostanete právě nyní na našich stránkách za extra cenu. Nyní za akční cenu 4 190 Kč.