Sada 12 zelených adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Chic

Budete se cítit jako v pohádce! Tyto speciální a jedinečně krásné 3D samolepky totiž dávají prostoru pohádkovou atmosféru. Na zadní straně... více informací »
Sada 12 zelených adhezivních
Značka: Ambiance
299 Kč
Přejít do obchodu »
Budete se cítit jako v pohádce! Tyto speciální a jedinečně krásné 3D samolepky totiž dávají prostoru pohádkovou atmosféru. Na zadní straně...

Budete se cítit jako v pohádce! Tyto speciální a jedinečně krásné 3D samolepky totiž dávají prostoru pohádkovou atmosféru. Na zadní straně každé samolepky je adhezivní páska, díky které můžete samolepky přilepit nejen na stěnu, ale i na zrcadlo, dveře, hodiny, skřínky kuchyňské linky… Stejně tak jde i o dokonalou ozdobu třeba na svatby nebo narozeninové večírky. Pro tak krásnou dekoraci se vždy najde to pravé místo!

Kvalitní a žádaný výrobek Sada 12 zelených adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Chic lze získat jednoduše tu na našich stránkách v rubrice samolepky. Máme pro vás parádní produkty z této sekce za nejlepší ceny! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele Ambiance. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kus Sada 12 zelených adhezivních 3D samolepek Ambiance Flowers Chic od našeho známého výrobce Ambiance najdete tady teď právě v bezva akci! Výhodně za cenu 299 Kč.