Homie.cz

Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace 140×200 cm Royal Cashmere – Moonia

Tento exkluzivní výrobek Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace 140x200 cm Royal Cashmere – Moonia od výrobce s dobrým jménem Moonia lze nakoupit v aktuální nabídce za nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 16 990 Kč.
EAN: AF470096523
Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace 140x200
Přejít do obchodu »
Značka: Moonia
16 990

Matrace Royal Cashmere poskytuje optimální tuhost bez vytváření tlakových bodů díky systému 12 opěrných zón, které zajišťují příjemný a pohodlný odpočinek.

Díky více vrstvám složeným z Viscoelastického gelu, SuperSoft pěny a vláken BIOTHERM pomáhá snižovat bolesti svalů. Matrace je tedy doporučena pro všechny typy lidí, dospělé i seniory, kteří potřebují snížit a zmírnit bolesti svalů. Tato matrace je vybavena technologií Duo-System, která poskytuje dvě nezávislé tuhosti na každé straně. Střední tuhost na straně A a vysokou tuhost na straně B.

Technické specifikace:
Tloušťka: +/- 30 cm

Systém 4 úchytů, 2 kašmírové vyšívané úchyty, pro lepší manipulaci s matrací.

Matrace má též sanitární systém proti plísním, roztočům a bakteriím pro ten nejlepší hygienický odpočinek. Potah matrace je antialergický a má též zesílený obvod a speciální bezpečnostní šití pro lepší kompaktnost.

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX®.

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.