Homie.cz

Žlutá plastová LED lampa Mr. Maria Smiley 11 cm

Povedený kousek Žlutá plastová LED lampa Mr. Maria Smiley 11 cm od značky s dlouholetou historií Mr. Maria snadno naleznete teď opravdu výhodně. V akci za cenu 629 Kč.
EAN: 8720165221721
Žlutá plastová LED lampa Mr. Maria

Holandská značka Mr. Maria představuje novou sérii svých designových osvětlení. Smiley je, jak už název napovídá, nejveselejší osvětlení ze všech. Každý, bez ohledu na věk, pozná tuto známou tvář, která se stala jedním ze základů popkulturyLze jej nalézt na hrncích na kávu, tričkách, samolepkách nebo jako součást emotikonů používaných v textech. Smiley je vyrobená z měkkého silikonu bez BPA, díky čemuž je bezpečná i pro ty nejmenší. Smiley je navíc napájená baterií, díky čemuž není potřeba zásuvky a lze ji dát na jakékoliv místo bez ohledu na napájení. Světlo svítí 15 minut, pak samo zhasne. Smiley 11 cm je nejmenší ze 3 velikostí Smiley – najděte si tu svou!

Další parametry: Výška 11 cm. Průměr 12 cm. Stínidlo Silikon (PE). Napájení Vyměnitelná baterie CR2032. Světelný zdroj LED. Stmívač Ne. Životnost baterie až 30 hodin. Barva Žlutá. Materiál Plast. .