Homie.cz

Matně černý nástěnný držák na ručníky z nerezové oceli Wenko Orea Ring Turbo-Loc®

Tento výjimečný výrobek Matně černý nástěnný držák na ručníky z nerezové oceli Wenko Orea Ring Turbo-Loc® od skvělé a známé značky WENKO dostanete v naší online nabídce za výhodné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 599 Kč.
EAN: AF193048854
Matně černý nástěnný držák na ručníky z nerezové
Přejít do obchodu »
Značka: WENKO
599

Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových situacích.

Nejste s vrtačkou zrovna velcí kamarádi? Nebo se vám jen nechce vrtat do zdi a obkladu, protože se bojíte, že se to neobejde bez možného poškození?

Řešením na tyto situace je Wenko! Jde o praktické držáky a háčky, k jejichž aplikaci nepotřebujete žádné lepidlo, žádné vrtání ani zakázaná kouzla. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží.

Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete věšet vše potřebné. Celý stojan nebo háček jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, věšák půjde s vámi. Přísavka udrží až 40 kg hmotnosti.