Nástěnná police do koupelny ve stříbrné barvě Wenko Static-Loc® Osimo HIgh, šířka 26,5 cm

Jednoduše, rychle a bez vrtání. Lepící systém Static-Loc® spolehlivě udrží zátěž a snadno se aplikuje. Stáhněte ochrannou... více informací »
Nástěnná police do koupelny ve stříbrné barvě
Značka: WENKO
529 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoduše, rychle a bez vrtání. Lepící systém Static-Loc® spolehlivě udrží zátěž a snadno se aplikuje. Stáhněte ochrannou...

Jednoduše, rychle a bez vrtání. Lepící systém Static-Loc® spolehlivě udrží zátěž a snadno se aplikuje. Stáhněte ochrannou podložku a pevně zatlačte na lepicí podložku, poté naneste držák a zašroubujte.


Tento výjimečný produkt Nástěnná police do koupelny ve stříbrné barvě Wenko Static-Loc® Osimo HIgh, šířka 26,5 cm lze zakoupit právě nyní tady na stránkách zařazený v rubrice koupelnové poličky! Připravili jsme pro vás ostatní zboží ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od výrobce WENKO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce WENKO nabízí velmi kvalitní sortiment A tady je důkaz.

Velmi žádaný produkt Nástěnná police do koupelny ve stříbrné barvě Wenko Static-Loc® Osimo HIgh, šířka 26,5 cm od populárního výrobce WENKO snadno můžete najít bezpečně online až neuvěřitelně levně! Za bezkonkureční cenu 529 Kč.