Homie.cz

Moebel Living Bílý skleněný odkládací stolek Astrid O 45 cm

Super produkt Moebel Living Bílý skleněný odkládací stolek Astrid O 45 cm od top výrobce Moebel Living jde získat na našich stránkách teď právě ve výhodné akci! V akci za 2 472 Kč.
EAN: 4250243562759
Moebel Living Bílý skleněný odkládací stolek

Skleněný odkládací stolek Astrid nabízí nadčasový moderní design. Dominantou je bezpochyby deska z tvrzeného skla v mléčné barvě. Ta společně s designovou podnoží v barvě chromu tvoří elegantní celek, který je „vzdušný“ a v prostoru nepůsobí rušivým dojmem. Díky svému minimalistickému zpracování a spojení skla a kovu je vhodný zejména do moderně laděných interiérů, designového prostředí a komerčních prostor. Praktický a stylový doplněk nejen do odpočinkové zóny.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 50 cm. Průměr 45 cm. Deska Mléčné sklo. Podnož Chromovaný kov. Barva Bílá. Barva Stříbrná. Materiál Kov. Materiál Sklo. Materiál podnože Kov. .