Stojací zrcadlo Kave Home Norland

Jste-li milovníkem industriálního stylu, dopřejte si i pár doplňků od Kave Home. Třeba tohle designově zajímavé stojací zrcadlo s ocelovým rámem v černé barvě.

Akční a ve slevě produkt máte možnost sehnat mimo jiné na našich stránkách zařazený v kategorii zrcadla. Podívejte se na další výrobky z této populární kategorie na pár kliknutí! Tato značka Kave Home dlouhodobě poskytuje vynikající zboží.

Zrcadlo Kave Home Nazara

Jste-li milovníkem industriálního stylu, dopřejte si i pár doplňků od Kave Home. Třeba tohle designově zajímavé zrcadlo s ocelovým rámem v černé barvě.

Tento kvalitní a levný produkt Zrcadlo Kave Home Nazara, můžete nakoupit zrovna tady u nás umístěný v rubrice zrcadla! Máme pro vás skvělé produkty z této populární kategorie za výborné peníze!

Zrcadlo s černým rámem Sass

Originální zrcadlo značky Sass and Belle bude nádherným doplňkem vašeho interiéru.

Zrcadlo, zrcadlo – kdo je na světě nejkrásnější?


Výjimečný produkt Zrcadlo s černým rámem Sass máte možnost koupit mimo jiné tu zařazený v sekci zrcadla. Připravili jsme pro vás unikátní zboží z této populární rubriky za outletovou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na více skvělých kousků od výrobce Sass & Belle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Sass & Belle pro své zákazníky poskytuje top výrobky

Nástěnné zrcadlo v rámu ve zlaté barvě Bloomingville

I stěny vašeho domova si zaslouží vaši pozornost. Pokud jsou vám blízké organické abstraktní tvary, pak si zamilujete zrcadla z kolekce Abigail od značky Bloomingville. Jednoduché, ale přesto krásně nevšední. A nejvíc jim to bude slušet, pokud jich zkombinujete více najednou.


Vysoce kvalitní produkt Nástěnné zrcadlo v rámu ve zlaté barvě Bloomingville Abigail, 52 x 41 cm seženete bezprostředně tu na našem webu umístěný v rubrice zrcadla. Nyní si můžete koupit akční výrobky z naší rubriky ve výhodné akci. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele Bloomingville. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nástěnné zrcadlo v rámu ve

I stěny vašeho domova si zaslouží vaši pozornost. Pokud jsou vám blízké organické abstraktní tvary, pak si zamilujete zrcadla z kolekce Abigail od značky Bloomingville. Jednoduché, ale přesto krásně nevšední. A nejvíc jim to bude slušet, pokud jich zkombinujete více najednou.


Tento velmi oblíbený produkt Nástěnné zrcadlo v rámu ve zlaté barvě naleznete právě zde tu na stránkách v oblíbené rubrice zrcadla. Nyní si můžete pořídit nové výrobky ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce Bloomingville. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Bloomingville vám poskytuje špičkové produkty. Nové kousky každý den.

Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté barvě House Nordic Jersey

Kouzelně vypadající svět neexistuje pouze za zrcadlem, ale můžete si ho vytvořit i před ním, přímo ve svém interiéru. Značka House Nordic představila kolekci elegantních zrcadel Jersey s tenkým rámem, která jemně doladí vzhled obývacího pokoje, chodby nebo koupelny.

Exkluzivní kousek Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté máte možnost pořídit snadno tady na stránkách v oblíbené rubrice zrcadla! Nyní si můžete pořídit oblíbené zboží ve zmíněné kategorii za extra cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce House Nordic. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků popupární značka House Nordic má v nabídce skvělé zboží. A to ještě není vše!

Černé kosmetické zrcadlo s rámem

Přírodní materiály koupelně jednoduše sluší.

Kosmetické zrcadlo Look vám zpříjemní přípravy do práce či na společenské události. Poskytuje nejen dvojnásobné zvětšení či možnost naklápění, kruhová základna poslouží třeba jako odkládací prostor pro make-up či odličovací potřeby.

Jeho rám je vyroben z kombinace dubového dřeva a dýhy, jež pochází z udržitelně sklizeného tmavě mořeného amerického bílého dubu charakteristického svou teplou barvou, okouzlujícím vzorem a tradiční trvanlivostí.


Zajímavý kus Černé kosmetické zrcadlo s rámem z dubového dřeva Wireworks Look, ø 25 cm máte možnost pořídit v pohodě tady u nás v oblíbené sekci zrcadla! Pořiďte si zcela nové zboží z naší kategorie na pár kliknutí!

Zrcadlo s černým rámem WOOOD Philou

Jednoduchost, čisté tóny, modernost a praktičnost – přesně tyto atributy oslavují kousky od nizozemské značky WOOOD.

Značka WOOOD figuruje na trhu s nábytkem už přes 30 let. Stala se velikánem ve svém oboru, který vyrábí moderní a atraktivní nábytek a jedinečné bytové doplňky. Třeba toto zrcadlo z kolekce Philou, které dodá interiéru špetku jedinečnosti.

Tento velmi oblíbený produkt Zrcadlo s černým rámem WOOOD Philou, 59 x 60 cm jde sehnat jednoduše na stránkách v sekci zrcadla! Připravili jsme ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice snadno online. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další prověřené zboží značky WOOOD. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka WOOOD vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment.

Zrcadlo s černým rámem

Jednoduchost, čisté tóny, modernost a praktičnost – přesně tyto atributy oslavují kousky od nizozemské značky WOOOD.

Značka WOOOD figuruje na trhu s nábytkem už přes 30 let. Stala se velikánem ve svém oboru, který vyrábí moderní a atraktivní nábytek a jedinečné bytové doplňky. Třeba toto zrcadlo z kolekce Philou, které dodá interiéru špetku jedinečnosti.

Tento neodolatelný produkt Zrcadlo s černým rámem WOOOD Philou, jde získat taky tu na webu ve známé kategorii zrcadla! Najděte si ostatní produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. Přední dodavatel WOOOD svým zákazníkům nabízí top produkty

Nástěnné zrcadlo s policí s dubovou dýhou

Hodně žádaný produkt Nástěnné zrcadlo s policí s dubovou dýhou Hübsch Natur, 55 x 120 jde nakoupit lehce tu v oblíbené sekci zrcadla! Nyní můžete koupit parádní produkty z této sekce ve výprodejové akci! Věhlasná značka Hübsch dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky

Zrcadlo je nepostradatelnou součástí každé domácnosti a oceníte jej nejen během zkrášlování či sestavování outfitu. Se správně zvoleným kusem totiž můžete docílit unikátního stylu a pozvednutí celého interiéru.

Luxusní nástěnné zrcadlo prémiové značky Hübsch se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a jedinečným moderním designem, který je doplněn praktickou policí ideální nejen pro odkládání kosmetiky. Jeho rám je zdobený dýhou z dubového dřeva, materiálu vyhledávaného pro svou odolnost, tvrdost a výraznou kresbou, díky které působí silně dekorativním dojmem.

Produkt má certifikaci FSC, která označuje výrobky, jejichž dřevo pochází z šetrného a udržitelného lesního hospodářství.

Nástěnné zrcadlo z dubového dřeva Hübsch Natur

Zrcadlo je nepostradatelnou součástí každé domácnosti a oceníte jej nejen během zkrášlování či sestavování outfitu. Se správně zvoleným kusem totiž můžete docílit unikátního stylu a pozvednutí celého interiéru.

Luxusní nástěnné zrcadlo prémiové značky Hübsch se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a jedinečným moderním designem, který do vašeho pokoje vnese svěží vánek. Jeho rám je vyrobený z dubového dřeva, materiálu vyhledávaného pro svou odolnost, tvrdost a výraznou kresbou, díky které působí silně dekorativním dojmem.

Produkt má certifikaci FSC, která označuje výrobky, jejichž dřevo pochází z šetrného a udržitelného lesního hospodářství.


Tento zlevněný produkt Nástěnné zrcadlo z dubového dřeva Hübsch Natur, 16 x 21 cm máte možnost najít aktuálně na stránkách v oblíbené kategorii zrcadla! Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Hübsch. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nástěnné zrcadlo s černým rámem Oyo Concept

Nástěnné zrcadlo s černým rámem Oyo Concept Chiva, 40 x 120 cm


Hodně žádaný produkt můžete pořídit zrovna tady a teď na našich stránkách v kategorii zrcadla! Vyberte si další produkty z této populární kategorie jednoduše online. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na více kvalitních produktů od značky Oyo Concept. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nástěnné zrcadlo v hnědém

Hodně žádaný produkt Nástěnné zrcadlo v hnědém rámu lze zakoupit již dnes tady na našich stránkách v populární rubrice zrcadla! Nyní můžete najít parádní produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! Máme toho více, mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce Styler. Najdete je níže na této stránce.

Zrcadel není v interiéru nikdy dost. Nejen, že dokážou šikovně opticky zvětšit prostor, díky minimalistickému provedení nenásilně doladí vzhled vašeho interiéru.

Dobré vědět: Zrcadlo lze zavěšit vertikálně i horizontálně. Jeho samotná velikost bez rámu je 44 x 132 cm.

Nástěnné zrcadlo s rámem ve stříbrné barvě

Nástěnné zrcadlo s rámem ve stříbrné barvě Oyo Concept, 40 x 105 cm


Oblíbený a akční výrobek lze zakoupit bez obtíží tu na stránkách ve známé rubrice zrcadla! Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci.

Nástěnné zrcadlo s černým rámem

Nástěnné zrcadlo s černým rámem Oyo Concept, 40 x 105 cm


Tento akční a ve slevě kousek jde nakoupit taky tady na stránkách ve známé sekci zrcadla. Máme pro vás ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za super cenu. Výrobce Oyo Concept dlouhodobě dodává top produkty.

Nástěnné zrcadlo s bílým rámem

Nástěnné zrcadlo s bílým rámem Oyo Concept Ibis, 40 x 105 cm

Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté

Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté barvě Oyo Concept, 40 x 105 cm

Kvalitní a levný produkt lze sehnat ještě tu na našem webu v populární rubrice zrcadla. Mrkněte na skvělé kousky ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce Oyo Concept. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Oyo Concept pro své zákazníky prodává skvělé zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Nástěnné zrcadlo v bílém rámu PT LIVING

Usmějte se na sebe do zrcadla každé ráno. Pozitivní vztah k sobě se kladně projeví i na vztazích s okolím, ale i na vaší úspěšnosti. Tento kousek bude dodávat slušivý šmrnc nejen vaší tváří, ale i celému interiéru.

O značce

Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost.

Tento neodolatelný kousek získáte taky tady na webu v sekci zrcadla! Nyní si můžete vybrat parádní kousky z této populární kategorie za super peníze!

Stojací zrcadlo s rámem ve zlatém dekoru

Zrcadla od značky Neostill jsou jednoduše prémiové kousky designu. Kromě nápaditého kovového rámu stojí za zmínku, že se vyrábí bez mědi a olova a jsou tedy v souladu s ekologickou normou TS EN 1036-1. Technologie Flotal E, zaručujte také, že zrcadlo neobsahuje látky škodlivé přírodě. Jasnější a přirozený obraz s vysokou odrazivostí světla, to jsou zrcadla Neostill.


Tento výjimečný výrobek Stojací zrcadlo s rámem ve zlatém dekoru Neostill Butterfly můžete pořídit mimo jiné tu na našem webu ve známé kategorii zrcadla! Nyní koupíte vyjímečné zboží z této rubriky za nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kvalitní zboží značky Neostill. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nástěnné zrcadlo s rámem

Tento oblíbený výrobek jde nakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii zrcadla! Nyní najdete skvělé produkty z této oblíbené sekce ve slevě!

Zrcadla od značky Neostill jsou jednoduše prémiové kousky designu. Kromě nápaditého laminovaného rámu stojí za zmínku, že se vyrábí bez mědi a olova a jsou tedy v souladu s ekologickou normou TS EN 1036-1. Technologie Flotal E, zaručujte také, že zrcadlo neobsahuje látky škodlivé přírodě. Jasnější a přirozený obraz s vysokou odrazivostí světla, to jsou zrcadla Neostill.

Stojací zrcadlo s rámem ve zlatém dekoru Neostill

Zrcadla od značky Neostill jsou jednoduše prémiové kousky designu. Kromě nápaditého kovového rámu stojí za zmínku, že se vyrábí bez mědi a olova a jsou tedy v souladu s ekologickou normou TS EN 1036-1. Technologie Flotal E, zaručujte také, že zrcadlo neobsahuje látky škodlivé přírodě. Jasnější a přirozený obraz s vysokou odrazivostí světla, to jsou zrcadla Neostill.

Zrcadlo s rámem ve

Zrcadla od značky Neostill jsou jednoduše prémiové kousky designu. Kromě kovového rámu stojí za zmínku, že se toto zrcadlo může použít jako samostatně stojící nebo lze zavěsit na stěnu. Vyrábí se bez mědi a olova a je tedy v souladu s ekologickou normou TS EN 1036-1. Technologie Flotal E, zaručujte také, že zrcadlo neobsahuje látky škodlivé přírodě. Jasnější a přirozený obraz s vysokou odrazivostí světla, to jsou zrcadla Neostill.


Diskontní produkt Zrcadlo s rámem ve máte možnost sehnat pohodlně tu na webu v oblíbené kategorii zrcadla. Máme pro vás ještě další produkty z této kategorie za parádní cenu.

Kosmetické zrcadlo s rámem

Přírodní materiály koupelně jednoduše sluší.

Kosmetické zrcadlo Look vám zpříjemní přípravy do práce či na společenské události. Poskytuje nejen dvojnásobné zvětšení či možnost naklápění, kruhová základna poslouží třeba jako odkládací prostor pro make-up či odličovací potřeby.

Jeho rám je vyroben z kombinace ořechového dřeva a dýhy, jež pochází z udržitelně sklizeného amerického ořechu charakteristického svou teplou barvou, okouzlujícím vzorem a tradiční trvanlivostí.


Levný produkt Kosmetické zrcadlo s rámem z ořechového dřeva Wireworks Cosmos, ø 25 cm lze pořídit ještě tady a teď na našem webu umístěný v sekci zrcadla! Pořiďte si parádní produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny.

Kosmetické stolní zrcadlo s

Víte, co má společného precizní make-up a vytrhávání obočí? Je k nim potřeba na sebe dobře vidět. Se stolním zrcátkem už se nemusíte složitě naklánět přes umyvadlo nebo naříkat při nedostatečném osvětlení, jednoduše si zrcátko přenesete před okno a problém je vyřešen!


Hodně oblíbený výrobek můžete nakoupit ještě tu na stránkách umístěný v sekci zrcadla. Prozkoumejte podobné produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od dodavatele Zone. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Zone vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky Přesvědčte se!

87Nástěnné zrcadlo v hnědém rámu Styler Jyvaskyla

Zrcadel není v interiéru nikdy dost. Nejen, že dokážou šikovně opticky zvětšit prostor, díky minimalistickému provedení nenásilně doladí vzhled vašeho interiéru.

Dobré vědět: Zrcadlo lze zavěšit vertikálně i horizontálně. Jeho samotná velikost bez rámu je 44 x 77 cm.

Exkluzivní produkt Nástěnné zrcadlo v hnědém rámu je dostupný taky tady na našich stránkách umístěný v rubrice zrcadla! Nyní můžete získat kvalitní kousky z této rubriky za výprodejovou cenu! V očích zákazníků popupární značka Styler má v nabídce top zboží. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Styler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nástěnné zrcadlo v černém rámu Styler

Tento exkluzivní výrobek Nástěnné zrcadlo v černém rámu Styler Paris, 47 x 147 cm je k sehnání zrovna tady na stránkách v sekci zrcadla. Nyní najdete zcela nové produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci.

Zrcadel není v interiéru nikdy dost. Nejen, že dokážou šikovně opticky zvětšit prostor, díky minimalistickému provedení nenásilně doladí vzhled vašeho interiéru.

Dobré vědět: Zrcadlo lze zavěšit vertikálně i horizontálně. Jeho samotná velikost bez rámu je 40 x 140 cm.

Stojací zrcadlo v černém rámu

Zrcadel není v interiéru nikdy dost. Nejen, že dokážou šikovně opticky zvětšit prostor, díky minimalistickému provedení nenásilně doladí vzhled vašeho interiéru.

Dobré vědět: Samotná velikost zrcadla bez rámu je 40 x 140 cm.


Neodolatelný produkt Stojací zrcadlo v černém máte možnost pořídit snadno na našem webu v populární rubrice zrcadla. Nyní pořídíte zcela nové zboží ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Věhlasný výrobce Styler představuje prvotřídní sortiment. Přesvědčte se.

Nástěnné zrcadlo v rámu

Zrcadel není v interiéru nikdy dost. Nejen, že dokážou šikovně opticky zvětšit prostor, díky minimalistickému provedení nenásilně doladí vzhled vašeho interiéru.

Dobré vědět: Zrcadlo lze zavěšit vertikálně i horizontálně. Jeho samotná velikost bez rámu je 44 x 77 cm.

Akční a ve slevě produkt Nástěnné zrcadlo v rámu ve zlaté barvě Styler Jyvaskyla, 60 x 86 cm máte možnost dostat teď tady na našem webu zařazený v sekci zrcadla! Nyní si můžete pořídit ostatní kousky z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem více kousků od značky Styler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nástěnné zrcadlo v bílém rámu Styler Paris

Zrcadel není v interiéru nikdy dost. Nejen, že dokážou šikovně opticky zvětšit prostor, díky minimalistickému provedení nenásilně doladí vzhled vašeho interiéru.

Dobré vědět: Zrcadlo lze zavěšit vertikálně i horizontálně. Jeho samotná velikost bez rámu je 35 x 130 cm.


Exkluzivní kousek lze pořídit právě teď na webu ve známé sekci zrcadla! Prozkoumejte ještě podobné výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze.

Sada 3 nástěnných zrcadel s

Sada 3 nástěnných zrcadel s bílým rámem Oyo Concept Luna, 24 x 24 cm

Akční produkt je k dostání nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci zrcadla! Nyní můžete najít parádní výrobky z této známé kategorie za výhodné peníze.

Nástěnné zrcadlo s růžovofialovým

Nástěnné zrcadlo s růžovofialovým rámem Oyo Concept Eve, 120 x 40 cm

Vysoce kvalitní produkt můžete nakoupit bez problémů na stránkách zařazený v sekci zrcadla! Nyní koupíte nové produkty z naší kategorie ve slevě. U zákazníků oblíbená značka Oyo Concept pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé kousky od dodavatele Oyo Concept. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nástěnné zrcadlo s hnědým rámem

Nástěnné zrcadlo s hnědým rámem Oyo Concept Eve, 120 x 40 cm


Tento velmi oblíbený produkt lze sehnat také tu na stránkách v oblíbené kategorii zrcadla! Nyní najdete další zboží ve zmiňované kategorii za příznivou cenu.

Nástěnné zrcadlo Mauro Ferretti

Tento akční a ve slevě kus je k dispozici již dnes tu na webu zařazený v sekci zrcadla! Prozkoumejte ještě další kusy z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Dodavatel Mauro Ferretti pro své zákazníky poskytuje top zboží.

Toto výrazné nástěnné zrcadlo nejlépe odrazí vkus majitele prostoru zařízeného ve třpytivém a luxusním glamour nebo promyšleně chaotickém eklektickém stylu.
Rozměry zrcadla bez rámu: 45 x 65 cm.

O značce
Nábytek a dekorace italské značky Mauro Ferretti sluší hlavně interiéru ve zdobném a blyštivém glamour stylu. Zvažujete, že se v takovém stylu zabydlíte i vy? Začněte jedním výrazným doplňkem. Když si budete rozumět, přizvěte k sobě domů i další blýskavé vybavení.

Nástěnné zrcadlo Styler Lustro Jyvaskyla Smielo

Kdo je na světe nejkrásnější? S odpovědí vám pomůže zrcadlo od značky Styler. To vám každé ráno ukáže, jak moc vám sluší úsměv. Vy mu pak můžete na oplátku složit kompliment za bytelný rám a čisté scandi provedení.

Velikost samotného zrcadla (bez rámu) je 44 x 70 cm.

Poznámka: Zrcadlo lze zavěsit na stěnu vodorovně i svisle.
Šrouby potřebné k zavěšení zrcadla nejsou součástí balení.

Tento akční produkt lze pořídit právě nyní na našem webu v populární rubrice zrcadla! Nyní můžete najít ještě podobné zboží z této rubriky jednoduše online! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Styler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nástěnné zrcadlo Styler Lustro Jyvaskyla

Kdo je na světe nejkrásnější? S odpovědí vám pomůže zrcadlo od Styler, které vám každé ráno ukáže, jak moc vám sluší úsměv.

Velikost samotného zrcadla (bez rámu) je 44 x 70 cm.

Poznámka: Zrcadlo lze zavěsit na stěnu vodorovně i svisle.
Šrouby potřebné k zavěšení zrcadla nejsou součástí balení.


Vysoce kvalitní produkt Nástěnné zrcadlo Styler Lustro Jyvaskyla můžete nakoupit rovněž tady na našem webu v kategorii zrcadla! Nyní koupíte vyjímečné zboží z této oblíbené kategorie v bezva akci. U zákazníků oblíbená značka Styler dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky.

Nástěnné zrcadlo Styler Lustro

Kdo je na světe nejkrásnější? S odpovědí vám pomůže zrcadlo od Styler, které vám každé ráno ukáže, jak moc vám sluší úsměv.

Velikost samotného zrcadla (bez rámu) je 44 x 70 cm.

Poznámka: Zrcadlo lze zavěsit na stěnu vodorovně i svisle.
Šrouby potřebné k zavěšení zrcadla nejsou součástí balení.

Zlevněný produkt můžete najít také na webu v kategorii zrcadla! Nyní můžete najít zcela nové kousky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele Styler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nástěnné zrcadlo s rámem z masivního dubového dřeva

Vzdušné, minimalistické i praktické. Takové je nástěnné zrcadlo od značky Gazzda, které opticky prosvětlí a zvětší váš pokoj. Je propojením všech těchto prvků, které z něj tvoří dokonalý doplněk do obýváku, ložnice i chodby, kde bude skvěle doplňovat další dřevěný nábytek.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

Kolekce Ena nese jméno podle nejlepšího díla designéra Salihe Teskeredzica, jeho dcerky.
Ten popisuje svou práci slovy: „Pro mě je proces tvorby hrou – se stejnou radostí, kterou děti prožívají z nových hraček, přistupuji já k tužce a cítím nadšení pro nové projekty. Navrhuji pro potěšení, nikdy ne z nutnosti nebo povinnosti.“


Oblíbený a kvalitní produkt Nástěnné zrcadlo s rámem z masivního dubového dřeva Gazzda Ena máte možnost pořídit přímo tu na našem webu zařazený v kategorii zrcadla. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této populární kategorie za akční cenu. Populární značka Gazzda pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment Udělejte radost sami sobě. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Gazzda. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nástěnné zrcadlo s rámem v

Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost.

Jejich interiérové doplňky jsou výrazné i elegantní zároveň. Minimalistické i příjemné v jednom. A rozzáří váš domov na jediný pohled ♥

Vysoce kvalitní produkt můžete koupit také tady na stránkách ve známé kategorii zrcadla! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této známé kategorie za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky PT LIVING. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce PT LIVING pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží. A tady je důkaz!

Nástěnné zrcadlo Geese Sunrays

Dýhovaný povrch rámu zrcadla vytváří hřejivý a zároveň moderní efekt. Kolekce Sunrays osvěží váš interiér nevtíravým způsobem.

Kulaté nástěnné zrcadlo v bílémém rámu Glob

Hodně povedený produkt Kulaté nástěnné zrcadlo v bílémém rámu Glob, ⌀ 59 cm máte možnost nakoupit právě zde tady na našem webu v populární kategorii zrcadla. Nyní si můžete koupit další výrobky z této oblíbené kategorie snadno online. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele Tera Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Tera Home představuje top produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Zrcadlo je skvělou dekorací do mnoha místností. Ať už do předsíně, kde se můžete před odchodem zkontrolovat, jak vám to dnes sluší, tak do koupelny, obýváku nebo třeba ložnice. Tento minimalistický kousek bude navíc působit vždy ležérně a svěže.

Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING

Usmějte se na sebe do zrcadla každé ráno. Pozitivní vztah k sobě se kladně projeví i na vztazích s okolím, ale i na vaší úspěšnosti. Tento kousek bude dodávat slušivý šmrnc nejen vaší tváří, ale i celému interiéru.

O značce

Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost.


Tento skvělý produkt Nástěnné zrcadlo v černém rámu PT LIVING Idylic, délka 40,5 cm máte možnost nakoupit již dnes tu na našich stránkách umístěný v kategorii zrcadla! Nyní můžete získat nové výrobky ve zmiňované rubrice v bezva akci. Oblíbený výrobce PT LIVING vám poskytuje špičkové produkty Udělejte si radost. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více kousků od dodavatele PT LIVING. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nástěnné zrcadlo se zeleným rámem Oyo

Tento exkluzivní produkt Nástěnné zrcadlo se zeleným rámem Oyo Concept Eve, 120 x 40 cm jde nakoupit teď tu v rubrice zrcadla! Nyní pořídíte další produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Nástěnné zrcadlo se zeleným rámem Oyo Concept Eve, 120 x 40 cm