Forma na srnčí hřbet s nepřilnavým povrchem Burgundy Metallic Line

Forma na srnčí hřbet je opatřena nepřilnavým povrchem, který brání připečení, a to i při použití minimálního... více informací »
Forma na srnčí hřbet
Forma na srnčí hřbet je opatřena nepřilnavým povrchem, který brání připečení, a to i při použití minimálního...

Forma na srnčí hřbet je opatřena nepřilnavým povrchem, který brání připečení, a to i při použití minimálního množství tuku.  Pomůže vám upéci si chutný biskupský chléb, upečené dobroty z formy snadno vyklopíte. Doporučujeme formu před použitím vymazat nebo vystříkat sprejem na pečení. Vhodná do plynové, elektrické i horkovzdušné trouby.
Tento unikátní kus Forma na srnčí hřbet s nepřilnavým povrchem Burgundy jde nakoupit lehce tu na webu v rubrice pečicí formy! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z naší kategorie za rozumné peníze. V očích zákazníků popupární značka Berlinger Haus vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Berlinger Haus. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní produkt Forma na srnčí hřbet s nepřilnavým povrchem Burgundy Metallic Line od známého výrobce Berlinger Haus seženete teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 329 Kč.