Dětské zelené bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 60 x 120 cm

Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou... více informací »
87Dětské zelené bavlněné elastické prostěradlo Good Morning
Značka: GOOD MORNING
279 Kč
Přejít do obchodu »
Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou...

Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.

Značka Good Morning navrch přidává ještě minimalistický vzhled, díky kterému se hodí snad do každého interiéru. Na praktičnosti dodá i elasticita, dokonale tak přilne k matraci a nikde nebude odstávat.


Zlevněný produkt Dětské zelené bavlněné elastické prostěradlo máte možnost sehnat prostě tady a teď na našich stránkách v populární sekci dětská prostěradla! Nyní můžete získat ještě další kousky z této populární rubriky za výhodné peníze! Tento vyjímečný výrobce GOOD MORNING svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment

Tento akční a ve slevě kus Dětské zelené bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 60 x 120 cm od značky GOOD MORNING pohodlně nakoupíte tady napořád výhodně. Výhodně za 279 Kč.