Altom Chlebník na pečivo 34 x 18 x 15 cm, černá

S tímto krásným boxem na pečivo bude kuchyňská linka pěkně uklizená, pečivo po ruce a navíc bude i stylovým doplňkem. Díky jeho... více informací »
Altom Chlebník na pečivo
Značka: Altom
399 Kč
Přejít do obchodu »
S tímto krásným boxem na pečivo bude kuchyňská linka pěkně uklizená, pečivo po ruce a navíc bude i stylovým doplňkem. Díky jeho...

S tímto krásným boxem na pečivo bude kuchyňská linka pěkně uklizená, pečivo po ruce a navíc bude i stylovým doplňkem. Díky jeho prostornosti můžete v boxu uschovat jakékoliv pečivo – chleba, celý pytlík rohlíků nebo i sladké pečivo na snídani. Tento designový produkt Altom Chlebník na pečivo 34 x 18 x 15 cm, je k získání již dnes tady na našich stránkách zařazený v kategorii chlebníky. Mrkněte na ještě jiné výrobky z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další produkty od značky Altom. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Altom Chlebník na pečivo 34 x 18 x 15 cm, černá od top výrobce Altom jde nakoupit právě teď v nabídce za výhodné peníze. Akční cena 399 Kč.