Homie.cz

HONEYWELL Portable Air Conditioner HT12, 3.5 kW /12000 BTU, WiFi, mobilní klimatizace

Velmi prodávaný výrobek HONEYWELL Portable Air Conditioner HT12, 3.5 kW /12000 BTU, WiFi, mobilní klimatizace od kvalitní značky Honeywell je k dostání tady nyní za outletovou cenu! Cenově vychází na 15 990 Kč.
EAN: 4895007942608
HONEYWELL Portable Air Conditioner HT12
Přejít do obchodu »
Značka: Honeywell
15 990

HONEYWELL Portable Air Conditioner HT12- Mobilní Smart klimatizace s podporou Wi-Fi je kompatibilní s hlasovými příkazy a lze ji ovládat téměř odkudkoli. Pomocí hlasových příkazů můžete zapínat, měnit nastavení teploty a rychlosti ventilátoru, aniž byste se museli vzdálit od své rutinní práce.Digitalní termostat  automaticky aktivuje klimatizaci na základě předem nastavených podmínek v místnosti, 24hodinový časovač s funkcí denního/týdenního plánování lze předem nastavit pomocí aplikace Honeywell Air Comfort App, což zvyšuje pohodlí a úsporu energie.Ideální pro menší prostory do 120 m2.Model HT09CESVWK dodává se vším potřebným, včetně montážní sady.CHYTRÉ WI-FI PŘIPOJENÍ – Ovládejte prostředí svého pokoje téměř odkudkoli. Kompatibilní s iOS / Android.HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ HANDS-FREE – Funguje se zařízeními Amazon Echo1 a Google Assistant Devices1.OMYVATELNÝ SYSTÉM DVOJÍ FILTRACE – Pomáhá filtrovat nežádoucí prach, chrání a prodlužuje životnost AC.RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE – Kompletní sada „Window Kit“.ENERGETICKY EFEKTIVNÍ MOBILNÍ CHLAZENÍ – Chlaďte pouze místnost, kterou potřebujete.ZŮSTAŇTE V SUCHU DÍKY ODVLHČOVÁNÍ – 95 l/den*.NÍZKÁ HLADINA ZVUKU – 65 dBA (max.)AUTOMATICKÉ ODPAŘOVÁNÍ – Systém automatického odpařování(Auto-Evaporation System)*.NASTAVITELNÁ TEPLOTA: 16°C až 31°CČASOVAČ – 24hodinový časovač pro úsporu energie.EKOLOGICKÉ CHLADIVO – Chladivo nepoškozující ozónovou vrstvu (R290).*s výjimkou podmínek s velmi vysokou vlhkostíSpecifikace:

Kapacita chlazení: 3,5 kW (12 000 BTU)*
pro prostor do:120 m3
digitální ovládací panel: ano
systém dvojité filtrace chrání a prodlužuje životnost AC
systém automatického odpařování(Auto-Evaporation System): ano
snadná instalační sada – bez profesionální pomoci
časovač: 24 hodinovým energeticky úsporný programovatelný časovač
dálkové ovládání: ano
výkonný průtok vzduchu a tichý provoz: (65 dbA)
kapacita odvlhčování: 95 l/24 hodin
nastavitelná teplota: 16° C až 31° C
kolečka pro snadný přesun: ano*Chladivo používané v místních klimatizacích je ekologický uhlovodík R290.Toto chladivo je bez zápachu. Ve srovnání s alternativními chladivy je R290 chladivo bez ozónu a jeho vliv na životní prostředí je velmi malý.Obsah balení:

Honeywell Portable Air Conditioner HT12
dálkový ovladač
montážní sada:1. Souprava okenního rámečku (1 sada)2. Motýlové šrouby (2 ks)3. Vypouštěcí hadice (režim odvlhčování (1 ks)4. Výpustní hadice (1 ks)5. Panel adaptéru okenního držáku (1 ks) 6. Konektor výfukové hadice (1 ks)

uživatelský manuál