Homie.cz

Scandi Černý skleněný konferenční stolek Darila 90 x 55 cm

Tento designový produkt Scandi Černý skleněný konferenční stolek Darila 90 x 55 cm od výrobce se skvělou pověstí Scandi máte možnost nakoupit zde za super cenu! Za bezkonkureční cenu 3 751 Kč.
EAN: 5713941143655
Scandi Černý skleněný konferenční stolek Darila
Přejít do obchodu »
Značka: Scandi
3 751

Konferenční stolek Darila zaujme svým neotřelým originálním designem. Deska ze skla a černě lakovaná kovová podnož vytváří elegantní spojení, které do vašeho domova dodá jednoduchost a styl. Praktickou výhodou je prostorná přihrádka ve spodní části stolku a další menší a méně nápadná v horní části. Stolek může nabídnout nejen dostatek úložného prostoru pro váš inventář, ale díky svému designu i zajímavě rozdělenou desku stolu na dvě části. Darila se skvěle hodí do moderních interiérů, do kterých vnese jedinečný prvek.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 55 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 55 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Deska Sklo. Police MDF, melamin. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál Sklo. Materiál podnože Kov.