Homie.cz

Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace 160×200 cm Chrono Sport Multizone – Moonia

Zajímavý produkt Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace 160x200 cm Chrono Sport Multizone – Moonia od této skvělé značky Moonia jde získat zrovna opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 14 990 Kč.
EAN: AF470096465
Středně tvrdá/extra tvrdá pěnová oboustranná matrace 160x200 cm
Přejít do obchodu »
Značka: Moonia
14 990

Vícezónová matrace Chrono Sport má 12 podpěrných zón, které zabraňují vzniku tlakových bodů. Všechny jsou vytvořeny tak, aby zajistily klidné prostředí.

Matrace Chrono Sport Multizone vytváří efekt ležení na obláčku. Jedná se o 6 cm silný vícevrstvý systém složený z viscoelastické pěny, pěny SuperSoft a vláken Biotherm, který eliminuje tlakové body.

Tato matrace je také vybavena technologií Duo-System, která zahrnuje dvě nezávislé tuhosti na každé straně: Střední tuhost na straně A a Vysoká tuhost na straně B.

Technické specifikace:
Tloušťka: +/- 27 cm
Viskoelastická pěna + ViscosoftFoam + vlákna Biotherm

Matrace je 100% prodyšná ergonomická, anantomická a má ochranu proti vlhkosti.

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Matrace zajišťuje termoregulaci a optimální prodyšnost.

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX®.

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.