Žluté křeslo Softline Opera Low

Nechte se obklopit pocitem soukromí a útulna v křesle Softline Opera. Pohodlně polstrované vysoké opěradlo příjemně chrání... více informací »
Žluté křeslo Softline Opera
Značka: Softline
37 447 Kč
Přejít do obchodu »
Nechte se obklopit pocitem soukromí a útulna v křesle Softline Opera. Pohodlně polstrované vysoké opěradlo příjemně chrání...

Nechte se obklopit pocitem soukromí a útulna v křesle Softline Opera. Pohodlně polstrované vysoké opěradlo příjemně chrání před okolními zvuky. Křeslo se tedy hodí jak do bytových interiérů, tak pracovního prostředí, kde zejména při telefonování oceníte diskrétní zónu, kterou vytváří. Skvěle ladí zejména s ostatními kousky z kolekce Opera, například s touto pohovkou.

Tento akční produkt jde získat již dnes na našich stránkách umístěný v rubrice křesla. Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! Tato značka Softline vás obohatí o kvalitní výrobky Přesvědčte se! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Softline. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Žluté křeslo Softline Opera Low s osvědčenou značkou Softline naleznete právě teď v nabídce za rozumné peníze. Nyní pořídíte za 37 447 Kč.