Žlutá rozkládací pohovka Softline Lounge

Super produkt Žlutá rozkládací pohovka Softline lze získat v pohodě na webu v kategorii sedací soupravy! Připravili jsme pro vás... více informací »
65Žlutá rozkládací pohovka Softline Lounge
Značka: Softline
50 508 Kč
Přejít do obchodu »
Super produkt Žlutá rozkládací pohovka Softline lze získat v pohodě na webu v kategorii sedací soupravy! Připravili jsme pro vás...

Super produkt Žlutá rozkládací pohovka Softline lze získat v pohodě na webu v kategorii sedací soupravy! Připravili jsme pro vás unikátní zboží z této populární sekce za extra cenu. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další skvělé zboží od značky Softline. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Čisté linie pohovky Softline Lounge se hodí do všech moderních interiérů v bytě nebo i komerčních objektech. Minimalistický design nechává prostor pro docenění kvalitních materiálů a stylových barev tohoto kusu nabytku. A kromě prémiové výroby stojí také za zmínku její možnost velmi jednoduchého rozložení na komfortní dvoulůžko.

Poznámka: Velikost lůžka po rozložení je 160 x 200 cm

Hodně povedený produkt Žlutá rozkládací pohovka Softline Lounge pocházející od značky Softline snadno získáte u nás právě ve výprodejové akci. Akční ceny již od 50 508 Kč.