Žlutá manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan Design Hobart, pravý roh

Pohodlí na prvním místě. O to se postará Cosmopolitan Design s kolekcí rohových pohovek Hobart. Povrch tvoří matná... více informací »
Žlutá manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan
Pohodlí na prvním místě. O to se postará Cosmopolitan Design s kolekcí rohových pohovek Hobart. Povrch tvoří matná...

Pohodlí na prvním místě. O to se postará Cosmopolitan Design s kolekcí rohových pohovek Hobart.

Povrch tvoří matná strukturovaná manšestrová tkanina s 3 mm pruhy. Je příjemný na dotek a díky hydrofobnímu povlaku zabraňuje absorpci tekutin. Také je vysoce odolný vůči oděru, což se hodí především pokud máte domácího mazlíčka. Velmi důležitá je i certifikace Oeko-Tex, která zaručuje zdravotní nezávadnost bez škodlivých chemikálií a minimalizaci dopadu výrobního procesu na životní prostředí.

Poznámka: Lze kombinovat i s pufem ve stejné barvě.

Seznamte se s pohovkou Hobart od Cosmopolitan Design:

Tento skvělý produkt Žlutá manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan jde nakoupit mimo jiné tady u nás v populární sekci sedací soupravy! Nyní najdete ještě další zboží z této kategorie za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty značky Cosmopolitan design. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Cosmopolitan design dlouhodobě vyrábí top zboží. Vždyť to vidíte sami!

Tento žádaný produkt Žlutá manšestrová rohová pohovka Cosmopolitan Design Hobart, pravý roh od známého dodavatele Cosmopolitan design lze získat na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. Cenově vychází na 45 900 Kč.