Homie.cz

Zlatá kovová stolní lampa Bold Monkey Sweet Mesh

Ve slevě tento kousek Zlatá kovová stolní lampa Bold Monkey Sweet Mesh od populárního výrobce Bold Monkey pořídíte na našich stránkách teď právě za rozumné peníze! V akci za 4 876 Kč.
EAN: 8718548045613
Zlatá kovová stolní lampa
Celý popis

Stolní lampa Sweet Mesh značky Bold Monkey je inspirována industriálním stylem s lehkým nádechem art deco, který přetváří ho do svěžího moderního designu. Celokovová lakovaná konstrukce ve zlaté barvě zaručuje dobrou stabilitu a zároveň je relativně lehká. Stínidlo s jemným děrováním vytváří příjemnou hru světla a stínů. Díky tomu se skvěle hodí na každý stůl a do moderně laděných interiérů a designového prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Celková výška 64,5 cm. Průměr 35 cm. Rozměry stínidla 23 x 35 cm. Délka kabelu 160 cm. Světelný zdroj 1xE27. Normální žárovka max 60W. Úsporná žárovka max 32W. LED žárovka max 15W. Barva Zlatá. Materiál Kov.