Zelený úložný box LEGO® Mini Box Lungo

U těch větších z nás vyloudí melancholii dětství, u menších zase pozornost . Stavebnice i doplňky LEGO® dělají radost všem a to už více než... více informací »
Zelený úložný box LEGO®
Značka: LEGO
129 Kč
Přejít do obchodu »
U těch větších z nás vyloudí melancholii dětství, u menších zase pozornost . Stavebnice i doplňky LEGO® dělají radost všem a to už více než...

U těch větších z nás vyloudí melancholii dětství, u menších zase pozornost . Stavebnice i doplňky LEGO® dělají radost všem a to už více než 80 let. Od svačinových boxů po svítící figurky – tyto kousky vás jen tak neomrzí, to nám věřte!

Děti tento boxík využijí na své tajné poklady a talismany. Dospělí jej zase využijí jako stylovou krabičku na drobnosti. Jen pozor, aby vám všichni v kanceláři nezáviděli! Nebo jej můžete využít jako doplňkový box na oříšky či jiné dobroty. Do velkého svačinového LEGO® boxu se totiž vejde jako ulitý ♥


Zajímavý produkt Zelený úložný box LEGO® Mini jde získat nyní tu na našem webu umístěný v kategorii dětské skříně a úložné prostory. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další zboží od značky LEGO. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Zelený úložný box LEGO® Mini Box Lungo od oblíbené značky LEGO pohodlně pořídíte na našich stránkách teď se slevou! Nyní pořídíte od 129 Kč.