Zeleno-bílý venkovní koberec Ragami Circle, 200 x 290 cm

Venkovní koberec je šikovným řešením, jak dodat vaší terase na pohodlnosti i designovém osvěžení. Vsaďte při výběru na... více informací »
Zeleno-bílý venkovní koberec Ragami Circle
Značka: Ragami
4 990 Kč
Přejít do obchodu »
Venkovní koberec je šikovným řešením, jak dodat vaší terase na pohodlnosti i designovém osvěžení. Vsaďte při výběru na...

Venkovní koberec je šikovným řešením, jak dodat vaší terase na pohodlnosti i designovém osvěžení.

Vsaďte při výběru na značku Ragami. Jejich koberce se pyšní vysokou odolností proti oděru a nenáročnou údržbou. A pokud by se náhodou stalo, že se vám po nějaké době jeho barvy omrzí, stačí ho jen otočit na opačnou stranu.


Žádaný produkt Zeleno-bílý venkovní koberec Ragami Circle, 200 x 290 cm máte možnost sehnat také na našich stránkách umístěný v rubrice zahrada! Nyní můžete koupit parádní kousky z této sekce za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé kousky od výrobce Ragami. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek Zeleno-bílý venkovní koberec Ragami Circle, 200 x 290 cm od našeho známého výrobce Ragami pohodlně pořídíte v naší nabídce trvale výhodně. Na našich stránkách za 4 990 Kč.