Zásobník na vatové tampony Kela KL-18488

Zásobník na vatové tampony značky KELA je elegantní zásobník na vatové tampony z řady Clear, pro slušivé uschování všech... více informací »
Zásobník na vatové tampony Kela
Značka: KELA
435 Kč
Přejít do obchodu »
Zásobník na vatové tampony značky KELA je elegantní zásobník na vatové tampony z řady Clear, pro slušivé uschování všech...

Zásobník na vatové tampony značky KELA je elegantní zásobník na vatové tampony z řady Clear, pro slušivé uschování všech čisticích tamponů. Zásobník má dostatečně široký otvor pro pohodlné plnění a odebírání tamponů. Značka KELA byla založena roku 1903 v Německu a má více jak stoletou historii. Do dnešního dne získala velmi silné postavení nejen na domácím trhu, ale i ve světe. Její výrobky pro domácnost, zejména pak do koupelny a kuchyně, jsou známy svým inovativním konceptem s nadčasovým designem a nekompromisní kvalitou.
Super kousek Zásobník na vatové tampony máte možnost dostat lehce na našem webu v kategorii koupelna! Vyberte si nové produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci.

Často hledaný kousek Zásobník na vatové tampony Kela KL-18488 od odblíbeného výrobce KELA seženete u nás za super peníze. Nyní pořídíte za 435 Kč.