Zahradní palisáda obrubník lem trávniku 2,2 m šedá

Obrubník, díky kterému rozdělíte části Vaší zahrady. Lem je vyrobený z kvalitního plastu, který je odolný povětrnostním... více informací »
Zahradní palisáda obrubník lem
Značka: 4Home
389 Kč
Přejít do obchodu »
Obrubník, díky kterému rozdělíte části Vaší zahrady. Lem je vyrobený z kvalitního plastu, který je odolný povětrnostním...

Obrubník, díky kterému rozdělíte části Vaší zahrady. Lem je vyrobený z kvalitního plastu, který je odolný povětrnostním podmínkám. Obrubník lze snadno namontovat i demontovat, jednoduše se zasune do půdy. Balení obsahuje 5 dílů, délka jednoho dílu je 43 cm. Celková délka je 2,2m.Rozměry: výška nad půdou: 18 cm, délka zapichovací nožky do země: 10,5 cm.
Ve slevě kus Zahradní palisáda obrubník lem trávniku 2,2 m šedá máte možnost dostat právě teď tu na našich stránkách v oblíbené sekci pletiva a sítě! Připravili jsme unikátní zboží z naší kategorie za příznivou cenu! Tato značka 4Home vám nabízí kvalitní sortiment Přesvědčte se!

Exkluzivní kousek Zahradní palisáda obrubník lem trávniku 2,2 m šedá od výrobce s dobrým jménem Designový nábytek snadno získáte zrovna dnes skutečně levně. Právě nyní za 389 Kč.