Homie.cz

Hoorns Dubový TV stolek Gravia 180 x 46 cm

Oblíbený a akční výrobek Hoorns Dubový TV stolek Gravia 180 x 46 cm od známé kvalitní značky Hoorns máte možnost koupit zrovna za nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 19 926 Kč. EAN: 8714713108848
Hoorns Dubový TV stolek
Přejít do obchodu »
Značka: Hoorns
19 926
Celý popis

Přírodní komoda Gravia ze stejnojmenné řady nábytku nabízí praktický úložný prostor v podobě 6 prostorných poliček a jedinečný styl. Designový motiv žebrování podtrhne celkový dojem komody a dodá ji elegantní a rustikální vzhled. Přírodní odstín dubového dřeva vnese do vašeho obývacího pokoje i jídelny pocit tepla a útulno a jemná inspirace retro stylem dodá celému prostoru osobitý charakter.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 56 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 46 cm. Korpus Dubová dýha. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. . . .