Homie.cz

Šedý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures, 120 x 170 cm

Tento zlevněný produkt Šedý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures, 120 x 170 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Asiatic Carpets můžete najít u nás právě extra se slevou. Nyní za akční cenu 11 199 Kč. EAN: AF228919898
Šedý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures
Celý popis

Koberce z kolekce Tate dokazují, že jemný minimalismus může být designovou lahůdkou. Spojení mimořádně kvalitních přírodních materiálů s ručním zdobením je výsadou londýnské značky Asiatic Carpets a tento kousek není výjimkou. Vlákna vlny a viskózy zapletené v celistvých úsecích vedle sebe vytvářejí působivý fragmentovaný vzhled této kolekce.

Vlna a viskóza přirozeně disponují vynikajícími vlastnostmi. Vlněná silná vlákna jsou odolná vůči chladu a nečistotám. Vedle toho viskóza je pro změnu srovnatelná s pravým hedvábím. Je lesklá, měkká a velmi příjemná na dotek. Pochlubit se může také barevnou stálostí. Jedinečná odolnost a stálost tkanin zaručí, že vám tento koberec může dělat radost celé věky.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.