Vopi Nášlap na schody Sisal natural, 25 x 65 cm

Nášlapy na schody Sisal se hodí do všech typů interiérů a na všechny povrchy. Pro přichycení ke schodu slouží lepící... více informací »
Vopi Nášlap na schody Sisal
Značka: 4Home
429 Kč
Přejít do obchodu »
Nášlapy na schody Sisal se hodí do všech typů interiérů a na všechny povrchy. Pro přichycení ke schodu slouží lepící...

Nášlapy na schody Sisal se hodí do všech typů interiérů a na všechny povrchy. Pro přichycení ke schodu slouží lepící páska, která je již z výroby připevněna na spodní stranu koberečku. Nášlapy Sisal jsou lemovány obšitím a mají pevnou hranu pro dokonalejší ochranu schodu a pro trvalé udržení tvaru. Jsou vyrobeny za 100% přírodního materiálu.
Hodně povedený produkt máte možnost pořídit v pohodě tady na našem webu zařazený v kategorii koberce a koberečky! Získejte podobné kusy z naší rubriky v akci! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka 4Home nabízí špičkové zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Ve slevě tento produkt Vopi Nášlap na schody Sisal natural, 25 x 65 cm od předního výrobce Designový nábytek snadno můžete sehnat právě teď v nabídce extra se slevou. Momentálně k dispozici za 429 Kč.