Vopi Kusový dětský koberec Kiddo 1079 pink, 120 x 170 cm

Roztomilý dětský koberec s propracovanými detaily pro ten nejkrásnější pokojíček. Designový motiv kočiček udělá z pokoje... více informací »
Vopi Kusový dětský koberec Kiddo 1079 pink
Značka: 4Home
949 Kč
Přejít do obchodu »
Roztomilý dětský koberec s propracovanými detaily pro ten nejkrásnější pokojíček. Designový motiv kočiček udělá z pokoje...

Roztomilý dětský koberec s propracovanými detaily pro ten nejkrásnější pokojíček. Designový motiv kočiček udělá z pokoje vašich dětí doslova pohádkový palác. Navíc díky elegantnímu provedení nezastíní ostatní výzdobu. Koberec je vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu typu frisé, který se vyznačuje vyšší hustotou vláken. Je měkoučký a příjemný na dotek, zároveň však velmi odolný a snadno se udržuje. Zajistí tak maximální pohodlí vašim dětem při hraní a dlouho bude vypadat jako nový Tento kvalitní produkt Vopi Kusový dětský koberec Kiddo 1079 pink, máte možnost dostat přímo tady na našich stránkách umístěný v kategorii koberce a koberečky. Připravili jsme pro vás akční zboží z této známé kategorie v akci.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vopi Kusový dětský koberec Kiddo 1079 pink, 120 x 170 cm s pečetí kvality od značky Designový nábytek je dostupný na našich stránkách teď právě extra výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 949 Kč.