Vínové povlečení a prostěradlo na dvoulůžko Lotus, 200 x 220 cm

Máte dokonalé povlečení, které jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít ladící prostěradlo? S touto sadou můžete všechny takové... více informací »
Vínové povlečení a prostěradlo na dvoulůžko Lotus
Značka: Victoria
999 Kč
Přejít do obchodu »
Máte dokonalé povlečení, které jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít ladící prostěradlo? S touto sadou můžete všechny takové...

Máte dokonalé povlečení, které jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít ladící prostěradlo? S touto sadou můžete všechny takové starosti hodit za hlavu!

Kromě samotného povlečení v ní totiž najdete i prostěradlo perfektně sladěné do stejného stylu. A tak máte o starost méně a o výrazně hezčí povlečení v ložnici více.

Povlečení je opatřeno knoflíky, poštáře mají obálkový typ zapínání.
OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Velmi oblíbený kus Vínové povlečení a prostěradlo na můžete sehnat rovnou tu na webu umístěný v kategorii povlečení. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Victoria. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Victoria vám nabízí top produkty.

Kvalitní a oblíbený výrobek Vínové povlečení a prostěradlo na dvoulůžko Lotus, 200 x 220 cm od značky se skvělou pověstí Victoria jednoduše seženete tady a teď právě za super peníze. Levně za 999 Kč.