Vibrátor Big Men Seven Creations P-shape

Klasický vibrátor tělové barvy s výrazným žilkováním pro dokonalou stimulaci. Vibrátor je vyroben z velice příjemného a... více informací »
Vibrátor Big Men Seven
Značka: 4Home
259 Kč
Přejít do obchodu »
Klasický vibrátor tělové barvy s výrazným žilkováním pro dokonalou stimulaci. Vibrátor je vyroben z velice příjemného a...

Klasický vibrátor tělové barvy s výrazným žilkováním pro dokonalou stimulaci. Vibrátor je vyroben z velice příjemného a měkkého PVC materiálu. S kapkou lubrikačního gelu na vodní bázi bude k nerozeznání od pravého! Tento exkluzivní produkt Vibrátor Big Men Seven Creations P-shape jde pořídit ještě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii vibrátory! Prozkoumejte parádní kousky ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Oblíbený výrobce 4Home dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky. Přesvědčte se. U nás nabízíme více, podívejte se také na více produktů od dodavatele 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Vibrátor Big Men Seven Creations P-shape od přední značky Designový nábytek máte možnost získat aktuálně za parádní cenu. Aktuálně za 259 Kč.