CASO Automatický dvojsvárový vakuovací systém VC200 s boxem na fólii

Tato automatická vakuovačka je ideální pro uchování čerstvosti masa, ryb, zeleniny nebo ovoce bez konzervantů. Vyrobena je s vestavěnou řezačkou... více informací »
CASO Automatický dvojsvárový vakuovací systém VC200 s
Značka: CASO
3 990 Kč
Přejít do obchodu »
Tato automatická vakuovačka je ideální pro uchování čerstvosti masa, ryb, zeleniny nebo ovoce bez konzervantů. Vyrobena je s vestavěnou řezačkou...

Tato automatická vakuovačka je ideální pro uchování čerstvosti masa, ryb, zeleniny nebo ovoce bez konzervantů. Vyrobena je s vestavěnou řezačkou fólie, boxem pro umístění vakuovací role a odnímatelnou vakuovou komorou. Maximální šířka sáčků, role do přístroje je 30 cm. Regulace vakuování je pomocí tlačítka Stop – ideální pro citlivé potraviny. Díky sací hadici, která je součástí balení, je vakuování rozšířené i o vakuování v nádobách. Přístroj má elektrické sledování teploty sváru. Výkon: 120 Watt.Součástí balení jsou též 2 ks vakuovacích rolí.

Tento oblíbený produkt CASO Automatický dvojsvárový vakuovací systém VC200 s boxem na fólii od výrobce se zárukou kvality CASO můžete pořídit ještě dnes opravdu výhodně. Právě teď jen za 3 990 Kč.