Tyrkysové křeslo Windsor & Co Sofas Neptune

Minimalistické pohovky a křesla Neptune od Windsor & Co. dodají interiéru moderní nádech svým jednoduchým a přesto okouzlujícím... více informací »
Tyrkysové křeslo Windsor & Co Sofas Neptune
Minimalistické pohovky a křesla Neptune od Windsor & Co. dodají interiéru moderní nádech svým jednoduchým a přesto okouzlujícím...

Minimalistické pohovky a křesla Neptune od Windsor & Co. dodají interiéru moderní nádech svým jednoduchým a přesto okouzlujícím designem.

Jejich potah ze 100% polyesteru je velmi hebký na dotek a snadno se čistí.

Je opatřen technologií Cleanaboo, díky které se tekutiny vylité na povrch pohovky vysráží v kapky a neprosáknou potahem.

O vaše dokonalé pohodlí se postará výplň, kterou tvoří polyuretanová pěna o vysoké hustotě 30-35 kg / m³.

O značce:
Francouzská značka Windsor & Co. Sofas navrhuje moderní sedačky a křesla pro každodenní život i estetické potěšení. Pohovka pro návrháře z Windsor & Co. Sofas není jen obyčejnou pohovkou, ale synonymem domova.

Kvalitní produkt Tyrkysové křeslo Windsor & Co Sofas Neptune je dostupný právě teď na našem webu v kategorii křesla! Podívejte se na ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za extra cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Windsor & Co Sofas dodává vynikající výrobky. A tady je důkaz. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další produkty značky Windsor & Co Sofas. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Tyrkysové křeslo Windsor & Co Sofas Neptune od našeho předního výrobce Windsor & Co Sofas jednoduše můžete pořídit u nás nyní skutečně výhodně! Levně za 14 490 Kč.