Tyrkysové křeslo ušák se šedými nohami Softline Havana

Ušák Softline Havana skvěle zapadne do moderního obývacího pokoje třeba vedle vaší knihovny. Jedná se o dánský designérský... více informací »
Tyrkysové křeslo ušák se šedými nohami
Značka: Softline
38 223 Kč
Přejít do obchodu »
Ušák Softline Havana skvěle zapadne do moderního obývacího pokoje třeba vedle vaší knihovny. Jedná se o dánský designérský...

Ušák Softline Havana skvěle zapadne do moderního obývacího pokoje třeba vedle vaší knihovny. Jedná se o dánský designérský kousek, kterému byla udělena cena Interior Innovation Award 2014 a Good Design Award 2014. Nabízí ovšem také velmi pohodlné posezení. Navíc díky použití kvalitních materiálů a látky s vysokou hodnotou cyklů Martindale, jde o velmi odolné křeslo vůči oděru a celkovému opotřebení.

Nejprodávanější produkt Tyrkysové křeslo ušák se jde nakoupit přímo tu na našich stránkách umístěný v sekci křesla! Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží z této známé sekce ve výhodné akci!

Žádaný výrobek Tyrkysové křeslo ušák se šedými nohami Softline Havana od známé značky Softline snadno můžete sehnat zde téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 38 223 Kč.