Trade Concept Kokosová rohožka Vlčí máky, 40 x 60 cm

Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tato kokosová rohožka je jak krásná, tak praktická. Hlavním... více informací »
Trade Concept Kokosová rohožka Vlčí máky
Značka: 4Home
239 Kč
Přejít do obchodu »
Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tato kokosová rohožka je jak krásná, tak praktická. Hlavním...

Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tato kokosová rohožka je jak krásná, tak praktická. Hlavním úkolem rohožek je zachycení nečistot. Díky jejich kartáčovému povrchu automaticky čistí obuv všech příchozích a pomáhají tak udržovat čistotu. Rohožka je navíc vaší vizitkou, její vzor napovídá mnoho o obyvatelích nejen návštěvám.
Často hledaný výrobek Trade Concept Kokosová rohožka Vlčí máky, 40 je k dispozici bezprostředně tu v oblíbené sekci koberce a koberečky. Připravili jsme jiné kousky z naší sekce za extra cenu! Oblíbený dodavatel 4Home může nabídnout prvotřídní zboží Podívejte se sami! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více skvělých produktů od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek Trade Concept Kokosová rohožka Vlčí máky, 40 x 60 cm od společnosti se zárukou kvality Designový nábytek je dostupný momentálně v naši nabídce pořád výhodně! Cena již od 239 Kč.