Toro Miska smalt Tečka 16 cm

Smaltovaná miska v červeném provedení s bílými tečkami je praktickým pomocníkem na skladování ovoce, servírování pochutin nebo na výrobu... více informací »
Toro Miska smalt Tečka
Značka: Toro
119 Kč
Přejít do obchodu »
Smaltovaná miska v červeném provedení s bílými tečkami je praktickým pomocníkem na skladování ovoce, servírování pochutin nebo na výrobu...

Smaltovaná miska v červeném provedení s bílými tečkami je praktickým pomocníkem na skladování ovoce, servírování pochutin nebo na výrobu pomazánek. Díky designu a provedení i hezkým doplňkem tradiční a moderní kuchyně. Kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost této misce. Smaltovaná miska má stabilní základnu a je takřka nerozbitná, proto ji můžete bez obav i převážet i velice dobře se udržuje v čistotě. Kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost této misce. Lze mýt v myčce nádobí.
Velmi oblíbený produkt Toro Miska smalt Tečka 16 cm jde pořídit bez obtíží tu na našich stránkách v sekci skladování a balení potravin! Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované kategorii ve slevě. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Toro. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Toro vyrábí vysoce kvalitní sortiment Udělejte si radost.

Exkluzivní produkt Toro Miska smalt Tečka 16 cm od známého předního výrobce Toro snadno můžete najít teď za super cenu! Právě teď jen za 119 Kč.