Topinkovač SENCOR STS 2606WH

Praktický pomocník pro skvele opečené topinky a křupavé pečivo. S topinkovačem Sencor STS 2606WH připravíte současně dva... více informací »
Topinkovač SENCOR STS 2606WH
Značka: Sencor
399 Kč
Přejít do obchodu »
Praktický pomocník pro skvele opečené topinky a křupavé pečivo. S topinkovačem Sencor STS 2606WH připravíte současně dva...

Praktický pomocník pro skvele opečené topinky a křupavé pečivo. S topinkovačem Sencor STS 2606WH připravíte současně dva kusy topinek a vybrat si můžete z 7 stupňů nastavení intenzity opečení.Vlastnosti a specifikace:

2 otvory pro opékání dvou topinek (délka 135 mm)
elektronický časovač – 7 stupňů nastavení intenzity opečení
automatické vysunutí pečiva a vypnutí po ukončení opékání/rozmrazování
funkce automatického centrování pro rovnoměrný ohřev silných i tenkých topinek
funkce High Lift pro snadné vyjmutí menších kousků pečiva
snadné odstranění drobků (výsuvná miska)
protiskluzové nožky
prostor pro uskladnění síťového kabelu
délka přívodního kabelu: 85 cm
napětí a kmitočet: 220–240 V, 50/60 HzTři funkce v jednom:

opakovaný ohřev/dohřívání (se světelnou indikací)
okamžité přerušení provozu před koncem nastaveného času
rozpékání/rozmrazování mraženého pečiva (se světelnou indikací) Tento velmi oblíbený produkt Topinkovač SENCOR STS 2606WH lze získat taky u nás v rubrice topinkovače. Nyní můžete koupit parádní produkty z této rubriky ve výhodné akci. Oblíbený výrobce Sencor prodává vynikající produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky Sencor. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Topinkovač SENCOR STS 2606WH od skvělé a známé značky Sencor pohodlně získáte teď napořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 399 Kč.