Tmavě zelená sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou... více informací »
Tmavě zelená sametová třímístná pohovka DEVICHY
Značka: devichy
33 426 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou...

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož ve zlaté barvě je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní sametové tkaniny tmavě zeleném provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Po odebrání dekorativních i opěrných polštářů lze z pohovky udělat lůžko, a tak se i vaše návštěva pohodlně a stylově vyspí.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 41 cm. Šířka 234 cm. Hloubka 120 cm. Výška podnože 14 cm. Malé polštáře 2x 36×74 cm. Velké polštáře 2x 70×60 cm. Hmotnost 72 kg. Čalounění Samet (100 % polyester). Látka 330 g / m2. Odolnost čalounění > 100 000. Hodně povedený kousek Tmavě zelená sametová třímístná pohovka máte možnost dostat snadno tu na webu v oblíbené rubrice pohovky. Prozkoumejte nové produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! Oblíbený výrobce devichy pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce devichy. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Tmavě zelená sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm od dodavatele kvalitních produktů Devichy seženete aktuálně na webu ve výprodejové akci! V současnosti pořídíte za cenu 33 426 Kč.