Tmavě zelená sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, pravá 277 cm

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane... více informací »
Tmavě zelená sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY
Značka: devichy
45 139 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane...

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní sametové tkaniny v tmavě zeleném provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Pohovku DEVICHY Rothe navíc snadno můžete proměnit na pohodlné a dostatečně velké lůžko, díky jednoduchému  rozkladu. Reprezentativní a exkluzivní vzhled dokonale kombinuje pohodlí a styl.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 277 cm. Hloubka 160 cm. Šířka sedu 225 cm. Hloubka sedu 85 cm. Výška sedu 46 cm. Výška lok. opěrek 60 cm. Výška podnože 10 cm. Velikost lůžka 225 x 132 cm. Hmotnost 119 kg.
Tento levný kousek Tmavě zelená sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, pravá 277 cm máte možnost dostat taky tady na našich stránkách umístěný v kategorii pohovky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této kategorie za internetové ceny! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás najdete další prověřené kousky od výrobce devichy. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce devichy vám nabízí skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Výjimečný a žádaný kousek Tmavě zelená sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, pravá 277 cm od známého výrobce Devichy můžete pořídit v naší online nabídce trvale výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 45 139 Kč.