Tmavě zelená sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, levá 277 cm

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane... více informací »
Tmavě zelená sametová rohová
Značka: devichy
45 139 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane...

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní sametové tkaniny v tmavě zeleném provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Pohovku DEVICHY Rothe navíc snadno můžete proměnit na pohodlné a dostatečně velké lůžko, díky jednoduchému  rozkladu. Reprezentativní a exkluzivní vzhled dokonale kombinuje pohodlí a styl.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 277 cm. Hloubka 160 cm. Výška podnože 10 cm. Šířka sedu 225 cm. Hloubka sedu 85 cm. Výška sedu 46 cm. Výška lok. opěrek 60 cm. Velikost lůžka 225 x 132 cm. Hmotnost 119 kg. Tento žádaný kus Tmavě zelená sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, levá 277 cm je k získání aktuálně na stránkách zařazený v rubrice pohovky. Nyní získáte akční produkty z této známé sekce z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další kousky od výrobce devichy. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Tmavě zelená sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, levá 277 cm od společnosti Devichy seženete u nás právě ve výhodné akci. K sehnání zrovna v akci za 45 139 Kč.