Tmavě šedý koberec z recyklovaného plastu Universal Cinder, 60 x 110 cm

Mezi hlavní přednosti kolekce Cinder patří nejen nadčasový vzhled, ale především udržitelný materiál. Tyto moderní koberce... více informací »
Tmavě šedý koberec z recyklovaného
Značka: Universal
1 290 Kč
Přejít do obchodu »
Mezi hlavní přednosti kolekce Cinder patří nejen nadčasový vzhled, ale především udržitelný materiál. Tyto moderní koberce...

Mezi hlavní přednosti kolekce Cinder patří nejen nadčasový vzhled, ale především udržitelný materiál.

Tyto moderní koberce jsou totiž vyrobeny z recyklovaného plastu, díky kterému se mohou pyšnit jak odolností, tak i snadnou údržbou. Stále si však zachovávají kýženou měkkost a pohodlnost, která ke koberci neodmyslitelně patří.

Nový produkt Tmavě šedý koberec z recyklovaného plastu Universal Cinder, 60 x 110 cm lze pořídit bez obtíží tu na našem webu umístěný v sekci zahrada. Nyní můžete najít akční produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více produktů od značky Universal. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Universal dodává skvělé produkty

Tento skvělý produkt Tmavě šedý koberec z recyklovaného plastu Universal Cinder, 60 x 110 cm od spolehlivého výrobce Universal jde získat na našich stránkách teď právě za výborné peníze. V akci za cenu 1 290 Kč.