Tmavě šedý koberec Universal Poet Leaf, 160 x 230 cm

Koberec z kolekce Poet od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým... více informací »
Tmavě šedý koberec Universal Poet Leaf
Značka: Universal
5 690 Kč
Přejít do obchodu »
Koberec z kolekce Poet od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým...

Koberec z kolekce Poet od značky Universal si své místo v interiéru získá nejen díky okouzlujícímu designu, ale i praktickým vlastnostem.

Polypropylenový materiál zajistí vysokou odolnost proti oděru i elasticitu vláken, která se postará o atraktivní vzhled po dlouhou dobu používání. Majitele chlupatých domácích mazlíčků pak jistě potěší i antistatické vlastnosti.

Neodolatelný produkt Tmavě šedý koberec Universal Poet máte možnost koupit pohodlně tu na webu v sekci koberce! Prozkoumejte ještě jiné kousky ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Universal má na skladě vysoce kvalitní sortiment Podívejte se sami. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Tmavě šedý koberec Universal Poet Leaf, 160 x 230 cm od dodavatele s dobrým jménem Universal lze koupit nyní ve výprodejové akci! Nyní můžete mít za 5 690 Kč.