Tmavě šedé křeslo s bílým kovovým stolkem Softline Standby High + Side Table

Levný produkt Tmavě šedé křeslo s bílým kovovým stolkem Softline Standby High + Side Table máte možnost dostat bezstarostně tady... více informací »
Tmavě šedé křeslo s
Značka: Softline
39 339 Kč
Přejít do obchodu »
Levný produkt Tmavě šedé křeslo s bílým kovovým stolkem Softline Standby High + Side Table máte možnost dostat bezstarostně tady...

Levný produkt Tmavě šedé křeslo s bílým kovovým stolkem Softline Standby High + Side Table máte možnost dostat bezstarostně tady na webu umístěný v kategorii křesla! Nyní získáte unikátní zboží z této sekce za výprodejovou cenu. Populární značka Softline pro své zákazníky nabízí skvělé zboží. To však není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce Softline. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Na krátké posezení nebo delší lenošení se hodí křeslo z kolekce Softline Standby s vysokým opěradlem. Součástí je i praktický příruční stolek, na který si můžete odložit hrníček s kávou nebo oblíbenou knížku. Minimalistický design křesla skvěle zapadne do moderních interiérů v bytě nebo na pracovišti. Použité materiály jsou navíc velmi kvalitní a příjemné, například potahová látka má vysoké skóre na škále odolnosti Martindale. Doplnit ho můžete křeslem ze stejné kolekce se středně vysokým opěradlem.

Akční a ve slevě kousek Tmavě šedé křeslo s bílým kovovým stolkem Softline Standby High + Side Table od našeho známého výrobce Softline máte možnost nakoupit u nás nyní za skvělou cenu! Nyní za 39 339 Kč.