Homie.cz

Tmavě šedá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Mimer Flashtex Dark Grey

Akční produkt Tmavě šedá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Mimer Flashtex Dark Grey od společnosti s výborným jménem Innovation jednoduše můžete sehnat tady a teď právě se slevou. Akční cena od 70 481 Kč.
EAN: AF193033797
Tmavě šedá rozkládací pohovka
Přejít do obchodu »
Značka: Innovation
70 481
Celý popis

Elegantní pojetí a praktický design dělá z pohovek z kolekce Mimer od inovativní nábytkářské značky Innovation ideální doplněk do vašeho obýváku. Vybrat si ji můžete z široké škály barevných provedení.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Potah této pohovky je ke všemu snímatelný. Snadno ho tak vyperete a bude opět zářit novotou.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.