Homie.cz

Tmavě šedá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Flashtex Dark Grey, 97 x 230 cm

Tento nejprodávanější produkt Tmavě šedá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Flashtex Dark Grey, 97 x 230 cm od dodavatele zboží Innovation lze zakoupit tady a teď za outletovou cenu. Výhodně za 64 186 Kč.
EAN: AF193033573
Tmavě šedá rozkládací pohovka se snímatelným
Přejít do obchodu »
Značka: Innovation
64 186
Celý popis

Minimalistický design, který zaujme na první pohled stejně jako praktické využití. To nabízí kolekce rozkládacích pohovek Balder od značky Innovation.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Ale i posezení je díky měkké výplni a područkám velmi komfortní. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Potah této pohovky je ke všemu snímatelný. Snadno ho tak vyperete a bude opět zářit novotou.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.