Tmavě šedá látková třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou... více informací »
Tmavě šedá látková třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234
Značka: devichy
33 426 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou...

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní tkaniny ve světle šedém provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Po odebrání dekorativních i opěrných polštářů lze z pohovky udělat lůžko, a tak se i vaše návštěva pohodlně a stylově vyspí.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 41 cm. Šířka 234 cm. Hloubka 120 cm. Výška podnože 14 cm. Malé polštáře 2x 36×74 cm. Velké polštáře 2x 70×60 cm. Hmotnost 72 kg. Čalounění Látka (100% PES). Látka 300 g / m2. Odolnost čalounění > 40 000. Tento výjimečný produkt lze zakoupit přímo tu na stránkách zařazený v rubrice pohovky. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za super cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele devichy. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel devichy může nabídnout prvotřídní zboží. Vždyť to vidíte sami.

Tento akční kus Tmavě šedá látková třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm od našeho předního výrobce Devichy jednoduše získáte právě teď u nás za výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 33 426 Kč.