Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 180 x 200 cm

Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou... více informací »
Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning
Značka: GOOD MORNING
899 Kč
Přejít do obchodu »
Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou...

Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.

Značka Good Morning navrch přidává ještě minimalistický vzhled, díky kterému se hodí snad do každého interiéru. Na praktičnosti dodá i elasticita, dokonale tak přilne k matraci a nikde nebude odstávat.

Povedený produkt Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good najdete již dnes tady na našich stránkách umístěný v sekci prostěradla! Nyní koupíte akční výrobky ve zmíněné sekci za parádní cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty značky GOOD MORNING. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 180 x 200 cm od přední společnosti GOOD MORNING jde sehnat v naší internetové nabídce za outletovou cenu! Pouze nyní za 899 Kč.